28 Lis 2016

Millie Bobby rock'n'roll girl

Mistyczna 11 z serialu “ Stranger Things” czy po prostu nastolatka urodzona pod szczęśliwą gwiazdą? Jeśli oglądaliście ten niezwykły serial si-fi, to wiecie o kim mowa.

Bójcie się pokolenie XX wieku - nadchodzą cyber dzieciaki! To oni wyssali współczesną technologię z mlekiem matki, nie boją się wyzwań, a na własny sukces zapracowują ciężką pracą. Daleko im do pokolenia XY, które zachłysnęło się konsumpcjonizmem i zasiedziało w domu.

Millie Bobby, mimo że ma tylko 12 lat, mieszkała i pracowała na różnych kontynentach. Mało kto wie, że młoda aktorka zaśpiewała z powodzeniem również na wręczeniu nagród Emmy 2016. 

W wywiadzie dla Interview Magazine, w którym pojawiła się też na okładce, przyznaje się swojej równie zdolnej młodej przyjaciółce Maddie Ziegler ( dziewczynka tańcząca w teledysku Sia ), że obydwie mają sporo szczęścia bycia w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Co najbardziej zdumiewa, to dojrzale podejście Millie, jak wspomina w wywiadzie dziewczynka nie wyobraża sobie życia bez ulubionego zajęcia - aktorstwa oraz twittowania. 

Sesja rock&roll dla Interview Magazine: MIKAEL JANSSON 


Tagi:

O autorze:

Anastazja Borowska

Anastazja Borowska - Polka urodzona we Lwowie, ilustratorka, projektantka, stylistka i producentka sesji zdjęciowych. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Prowadzi studio Pink Wings i agencje modeli Pink Wings Models. Wspólpracowała z Operą Narodową, Orska, Monnari, Cocodrillo, oraz licznymi markami odzieży i akcesoriów dla dzieci. Współpracuje z fotografami: Robert Wolański, Mateusz Nasternak, Kaśka Marcinkiewicz, Magdalena Kmiecik, Krzysztof Adamek, Artur Wesołowski, Krzysztof Królak. Prowadzi blog kapka.pl. Zakochana w swojej córeczce Antoninie.