blog

Karolina Rodanowicz - SPOTLIGHT KIDS sztuka jest dla dzieci

SPOTLIGHT KIDS to platforma promocji sztuki współczesnej dla dzieci i młodzieży (a bywa, że i dla dorosłych). Czasem w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, czasem w małej galerii, a czasem w parku, czy na ulicy młodzi uczestnicy doświadczają tego, czym jest tworzenie, sięganie do swojej głowy, korzystanie z wyobraźni i wewnętrznej energii każdego z nas. Pomaga im w tym Karolina Rodanowicz, z którą o tym do czego dzieciom potrzebna jest sztuka, specjalnie dla Projekt Matka, rozmawia Anna Sańczuk.

Grzesiek i Kajtek - wspólna pasja: deska

Zapraszam Was do nowego cyklu Projektu Matka i Mamissima o rodzicach i dzieciach, których łączy wspólna pasja. Jako pierwsi Grzesiek i Kajtek, czyli dwa pokolenia fanów deskorolki.

Daria Ładocha

Daria Ładocha zwana Darią Awarią - swoją energią byłaby w stanie zasilić elektrownie. Gotuje w domu i w telewizorze, uczy jak jeść niebanalnie i zdrowo. Jeśli nie piszę kolejnej książki to obmyśla nową podróż. Ma dwie córki: Laurę i Matyldę

Moje top 5 modowych filmów sezonu

Kiedy szesnaście lat temu Nick Knight tworzył swoje SHOWStudio chyba nie przypuszczał, że krótkie filmy modowe staną się integralną częścią biznesu, a według szacunkowych danych Cisco, w 2020 roku video będzie stanowić 82% ruchu w internecie.